Manikúra Liberec
Manikúra Jablonec

Manikúra

Manikúra Liberec je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce.

Součástí manikúry může být i lakování nehtů či aplikace Shellacu.

Časová náročnost: cca 40min. Cena: 450 Kč.

Informace a objednávky: 604 313 331

modeláž nehtů Liberec
modeláž nehtů Liberec

Modeláž nehtů

Gelové nehty jsme nahradili šetrnější metodou CND Shellac.

Výhody, např.:

- nehty se nebrousí
- kratší časová náročnost při aplikaci
- velký výběr zajímavých barev
- odstranění bez poškození nehtového lůžka

Informace a objednávky: 604 313 331

P-shine

Japonská manikura P-shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikura P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.

P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje. Po aplikaci olejíček CND, Keratin CND, krém CND.

Ženy, budete se divit, ale P-Shine často využívají i mladí úspěšní muži! S metodou P-Shine máte okouzlující nehty za půl hodiny!

Časová náročnost: cca 40 min. vč. suché manikúry. Cena: 490Kč

Informace a objednávky: 604 313 331

Parafínové rukavice
Parafínové rukavice

Parafínové rukavice

Revoluční novinka ve způsobu aplikace parafínu - parafínové rukavice v Liberci. 

Ošetření pokožky parafínovým zábalem je jednou z nejoblíbenějších metod v oblasti péče o tělo. Speciálně vyvinuté jednorázové Dermarukavice umožňují snadnou aplikaci parafínu, který ve spojení se sterilní hypoalergenní netkanou textilií zajistí potřebné klima pro ošetření pokožky rukou.

Dermarukavice poskytují celkovou relaxaci, hydratují pokožku a mají zklidňující účinek.

Dermarukavice:

- jednorázové použití
- hypoalergenní materiál
- vysoká savost materiálu
- univerzální velikost vhodná pro jakoukoliv ruku
- vhodné pro jakýkoliv věk

Časová náročnost od cca 30 min., dle zvolené procedury. Cena aplikace Dermarukavic - aplikace bez manikúry, cena 600 Kč

Informace a objednávky: 604 313 331